dr inż. Artur Wiliński
e-mail: a.wilinski@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek/Program kształcenia: Informatyka

Dr inż. nauk technicznych z zakresu elektrotechniki, specjalność: sztuczne sieci neuronowe. Rozprawa doktorska pt. „Wybrane metody eksploracji cech diagnostycznych w analizie aktywności ekspresji genów” obroniona w 2008 r. na Wydziale Elektrycznym Politechniki Warszawskiej; od kilkunastu lat aktywny pracownik naukowo-dydaktyczny na SGGW, Politechniki Warszawskiej i Wojskowej Akademii Technicznej. Autor kilkunastu publikacji naukowych.