dr inż. Dariusz Strzęciwilk
e-mail: d.strzeciwilk@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek/Program kształcenia: Informatyka

Dr nauk technicznych – Politechnika Śląska (2003), praca dydaktyczna: Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego (Katedra Zastosowań Informatyki), Społeczna Akademia Nauk, Akademia Finansów i Biznesu Vistula. Uczestnik wizyt studyjnych: wyjazd w ramach programu „Wsparcie dynamicznego rozwoju polskiej edukacji” (Pol-EDDA), Haskoli Islands, Reykiavik, Islandia, czerwiec 2010 r., Wyjazd w ramach program ‚IT as an opportunity for You’, marzec 2014 r., Fatih University, Istambuł, Turcja, Istanbul Technical University, Istambuł, Turcja, Orhangazi University, Bursa, Turcja. Autor ponad 100 publikacji naukowych, instruktor Akademii Cisco.