Przedsiębiorca, naukowiec, inwestor, mentor firm startup, juror European Business Awards w Londynie. Wiele lat pracował w VTT-Technical Research Centre of Finland a także współpracował z firmami z parku technologicznego Technopolis (hostuje ponad 1000 firm). Pracował m.in. dla takich firm jak Nokia, Kone, Fortum, Europejska Agencja Kosmiczna.

Jest autorem ponad 100 publikacji naukowych i kilku książek z dziedziny wysokich technologii, innowacyjności, przedsiębiorczości i współpracy nauki z przemysłem, a także kilku patentów. Wykłada przedsiębiorczość w Politechnice Warszawskiej i Uczelni Vistula a także prowadzi warsztaty szkoleniowe dla pracowników instytucji naukowych tworzących nowe przedsięwzięcia biznesowe na podstawie wyników badań naukowych.

Jako juror European Business Awards ocenia modele biznesowe firm, ich strategie i wyniki finansowe, uczestniczy w spotkaniach z kierownictwem firm i opracowuje rekomendacje. W działalności doradczej doradzał m.in. Kancelarii Prezydenta RP, Ministrowi Nauki i Szkolnictwa Wyższego, kierownictwu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, władzom lokalnym, parkom technologicznym, inkubatorom przedsiębiorczości, międzynarodowym konsorcjom naukowo-przemysłowym i firmom. Jest autorem książki „Jak zostać przedsiębiorcą. Zbuduj własną firmę i odnieś sukces!”.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: