dr inż. Magdalena Kłęk
e-mail: m.klek@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Architektura

Absolwentka wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Doktor inżynier nauk technicznych w zakresie Geodezji i Kartografii. Rozprawę doktorską pt. Analiza deformacji wyznaczonych z obserwacji GPS dla podstawowych struktur geologicznych na obszarze Polski, obroniła w 2005 r. Nauczyciel akademicki, współautorka podręczników akademickich (Geodezja satelitarna – Jerzy Rogowski, Magdalena Kłęk, Geodezja wyższa i astronomia geodezyjna cz. I – Jerzy Rogowski, Magdalena Kłęk), współautorka kilku referatów i prezentacji w zakresie geodezji wyższej, geodezji satelitarnej, geodynamiki.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• geodezja wyższa;