Adiunkt w Instytucie Pojazdów Politechniki Warszawskiej. Rzeczoznawca samochodowy z listy Ministra Infrastruktury oraz biegły sądowy z zakresu techniki samochodowej i ruchu drogowego. Członek Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego oraz Polskiego Stowarzyszenia Biegłych Sądowych do Spraw Wypadków Drogowych. Członek Zarządu Głównego oraz wiceprezes Oddziału Radom Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego. Redaktor naczelny kwartalnika Rzeczoznawca Samochodowy. Autor podręczników dla technikum i zasadniczej szkoły zawodowej w kierunku mechanika samochodowa. W Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego zajmuje się m.in. szkoleniem kandydatów na rzeczoznawców.