e-mail:  t.bartczak@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział Inżynierski
Kierunek kształcenia:  Informatyka

Dyrektor programu kształcenia Informatyka; Absolwent Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Elektrotechnika o specjalności „Informatyka i automatyka”; autor rozprawy doktorskiej „Metody poprawy efektywności komunikacji międzywęzłowej w architekturach warstwowych z ruchem multimedialnym” obronionej w Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej; autor kilkudziesięciu prac naukowych; instruktor Akademii Cisco – programy CCNA, CCNA Security i inne.

Zainteresowania badawcze:

• sieci komputerowe;