Dr Joanna Kalecińska jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończyła specjalizacje: z żeglarstwa, turystyki i rekreacji oraz w czasie studiów uzyskała uprawnienia: instruktora pływania, gimnastyki,  lekkiej atletyki, młodszego ratownika WOPR, sternika jachtowego i motorowodnego oraz instruktora PZŻ.

Stopień doktora nauk o kulturze fizycznej uzyskała w 2008 roku; temat rozprawy: „Rodziny usportowione środowiskiem wychowania do rekreacyjnej aktywności ruchowej”.

Jest absolwentką Podyplomowych Studiów Wychowania do Życia w Rodzinie (2001), Rocznych Podyplomowych Studiów Menedżerskich (2010) oraz MBA Zarzadzanie Szkołą Wyższą na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu (2016).

Jej doświadczenie zawodowe związane jest z pracą w szkolnictwie w różnych etapach edukacyjnych (szkoła podstawowa, gimnazjum, uczelnia wyższ) na stanowiskach dydaktycznych i kierowniczych.

Jest autorką 51. publikacji naukowych i uczestniczyła w 50. konferencjach. Jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Naukowego Animacji Rekreacji i Turystyki w Poznaniu i V-ce Prezesem Stowarzyszenia Absolwentów AWF Warszawa.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: