Justyna Berniak Wozny

Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie
Prorektor ds. Jakości Kształcenia i Internacjonalizacji

Doktor nauk społecznych Leeds Metropolitan University; uzyskała dyplom MBA Polish Open University oraz Oxford Brookes University; wykładowca AFiBV na studiach I, II stopnia i MBA w systemie tradycyjnym oraz mobilnym; trener i konsultant biznesowy; specjalizuje się w problematyce etyki biznesu, społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) oraz komunikacji strategicznej; autorka wielu publikacji oraz materiałów dydaktycznych i szkoleniowych w tych obszarach.

Zainteresowania badawcze:

• społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR);
  • etyka biznesu;
  • zrównoważony rozwój;
  • komunikacja strategiczna;
  • edukacja biznesowa na rzecz zrównoważonego rozwoju;
  • kapitał społeczny.