Doktor nauk prawnych, adiunkt w Katedrze Prawa i Postępowania Administracyjnego WPiA UW. Ekspert w dziedzinie prawa dziedzictwa kultury współpracujący z wieloma instytucjami publicznymi. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego (2006) oraz Institute of Art&Law w Wielkiej Brytanii (2005). Członek wielu organizacji, w tym Polskiego Komitetu Narodowego ICOM, Polskiego Komitetu Narodowe¬go ICOMOS, Towarzystwa Opieki nad Zabytkami oraz Rady Naukowej Stowarzyszenia Twórców Ludowych. Wykładowca na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Członek Rady Ochrony Zabytków oraz Rady ds. Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego przy Ministrze Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Autorka wielu publikacji poświęconych ochronie zabytków, muzeom oraz rynkowi sztuki.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: