Krystyna Moscibrodzka

Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Finanse i Rachunkowość
Zastępca dyrektora programu kształcenia Finanse i Rachunkowość

Opiekun studentów II roku studiów magisterskich; specjalizuje się w zakresie form finansowania przedsiębiorstw oraz oceny projektów inwestycyjnych, analizy finansowej i strategicznej, oceny kondycji finansowej banków, przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego; od wielu lat zajmuje się badaniami naukowymi w Instytucie Finansów, z którym związała się w 1996 r.; prace dyplomowe jej studentów były wielokrotnie nagradzane.

Zainteresowania badawcze:

• wyniki i sytuacja finansowa mikro, małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw;
  • źródła finansowania i restrukturyzacja przedsiębiorstw;
  • zastosowanie innowacji w analizie finansowej;
  • uwarunkowania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw.