K.celuch

e-mail:  k.celuch@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział Turystyki i Rekreacji SGTiH, Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych AFiB
Kierunek kształcenia: Turystyka i Rekreacja / Zarządzanie

Wykładowca akademicki, pełnomocnik Rektora Szkoły Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula ds. Współpracy z Otoczeniem Gospodarczym, mówca, trener, konsultant biznesowy, przedsiębiorca; specjalizuje się w branży spotkań i eventów; jego badania naukowe opierają się na wiedzy z zakresu ekonomii, psychologii biznesu, socjologii, marketingu i kulturoznawstwa; realizuje projekty badawcze; prowadzi warsztaty, szkolenia i wykłady; moderuje dyskusje panelowe, debaty i spotkania menedżerskie; buduje strategie i świadczy usługi doradztwa biznesowego; wspiera organizacje, instytucje i firmy w zakresie zarządzania, komunikacji, motywacji i rozwoju biznesu, ze szczególnym uwzględnieniem branży spotkań.

Zainteresowania badawcze:

• przemysł spotkań;
  • marketing docelowy;
  • zarządzanie i organizacja spotkań;
  • aktualne trendy w turystyce biznesowej;
  • CSR;
  • komunikacja w globalnych organizacjach.