Tłumacz, autor publikacji glottodydaktycznych, w tym do nauki angielskiego języka ekonomicznego i medycznego oraz niemieckiego języka ekonomicznego, prawniczego i medycznego. Obecnie kierownik filologicznych studiów podyplomowych na Wydziale Filologii w Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Osiągnięcia w karierze:

• Rzeczoznawca Ministerstwa Edukacji Narodowej ds. podręcznika do nauczania języków obcych.
  • Były wykładowca Uniwersyteckiego Kolegium Kształcenia Nauczycieli Języka Niemieckiego Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Medycznej w Warszawie, Katedry Języków Specjalistycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Università del Salento w Lecce (Włochy).
  • Członek Mitteleuropäischer GermanistenVerband oraz Międzynarodowej Grupy Roboczej Hermann Broch (Internationaler Arbeitskreis Hermann Broch) w Waszyngtonie.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: