e-mail: m.cybulska@vistula.edu.pl
Wydział: Europejski Wydział Sztuk
Kierunek kształcenia: Grafika

Absolwentka Wydziału Grafiki Warsztatowej w pracowni litografii w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie; w 2015 roku uzyskała stopień doktora w dziedzinie sztuk plastycznych, w dyscyplinie sztuki piękne w Akademii Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi; założycielka i współtwórczyni pracowni grafiki artystycznej „Wolno”; zajmuje się rysunkiem, grafiką artystyczną oraz malarstwem; brała udział w wielu wystawach zbiorowych w kraju i zagranicą.

Zainteresowania badawcze:

• grafika artystyczna;