UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: m.kaczkowska-serafinska@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości (praca doktorska nt. czynników determinujących satysfakcję z pracy pracowników w różnych krajach Europy – wyróżniona praca doktorska poświęcona tematyce satysfakcji pracy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie).

Posiada doświadczenie jako Koordynator ds. współpracy z zagranicą w Akademii Finansów i Biznesu Vistula, HR Manager Grupy Uczelni Vistula, trener biznesu, konsultantka HR, wykładowca, coach. Doświadczenie zawodowe zdobyła w strukturach biznesowych zarządzając kilkunastoosobowym zespołem oraz współpracując ze środowiskami biznesu i nauki. Wpisana do bazy Ministerstwa Skarbu Państwa jako rekomendowana kandydatka na Członka Rad Nadzorczych i Zarządów. Brała udział w międzynarodowych projektach przyznawanych przez Narodowe Centrum Nauki (NCN) i Fundusz Wyszehradzki. Autorka publikacji naukowych, dotyczących obszaru wieloaspektowego zarządzania pracownikami z pokolenia Y w ujęciu międzykulturowym. Wyniki jej badań międzykulturowych zostały zaprezentowane podczas międzynarodowych konferencji naukowych w Nowym Jorku i Chicago.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• satysfakcja z pracy pracowników w Polsce i we Włoszech;
  • zaangażowanie pracowników;
  • pokolenie Y;
  • systemy motywacyjne;
  • systemy oceny i rozwoju kadr;
  • systemy rozwoju kariery;
  • zarządzanie kompetencjami;
  • opisy stanowisk pracy i tworzenie ścieżek kariery;
  • wdrażanie zmian w organizacjach