Absolwent filozofii na Wydziale Nauk Społecznych UAM (2004), od 2012 dr nauk ekonomicznych na podstawie pracy nt. uwarunkowań rozwoju rynku sztuki współczesnej w Polsce,obronionej na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W latach 2006 oraz 2008-9 staże w Parlamencie Europejskim oraz kancelarii lobbingowej w Brukseli. Adiunkt w Zakładzie Historii i Teorii Sztuki na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie. Współpracuje z Obiegiem, publikacje w m.in. Magazynie Sztuki, Gazecie Wyborczej, Przeglądzie Powszechnym, #Format P. Od 2013 członek AICA. W 2012 brał udział w projekcie Wykłady Performatywne przygotowując wspólnie Krzysztofem Kaliskim i Weroniką Pełczyńską spektakl Muzyka Sfer Rynkowych (Studio Teatralne Koło Warszawa). W semestrze wiosennym 2013 prowadził seminarium Kaszel Artysty w ramach Uniwersytetu Krytycznego Stowarzyszenia im. St. Brzozowskiego (Warszawa). Członek sekretariatu Obywatelskiego Forum Sztuki Współczesnej, oraz współzałożyciel Komisji Środowiskowej Pracownicy Sztuki OZZ Inicjatywa Pracownicza. Zajmuje się rynkowymi i społecznymi uwarunkowaniami funkcjonowania sztuki współczesnej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: