Od 20 lat związana z Katedrą Zarządzania w Wyższej Szkole Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Ostanie prace naukowe dotyczą zarządzania procesowego, od kilku lat realizuje program badawczy z zakresu zarządzania procesami w ramach prac statutowych finansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz indywidualny projekt badawczy: Zarządzanie zasobami ludzkimi w organizacjach zorientowanych procesowo, finansowany przez Narodowe Centrum Nauki. Uczestniczy w stażach naukowych w przedsiębiorstwach organizowanych przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego, mających na celu rozwijanie zarządzania procesowego w organizacjach (2013/14 – Sądeckie Wodociągi Sp. z.o.o; 2014 – Newag S.A.) W pracy dydaktycznej, szkoleniowej i doradczej koncentruje się na problematyce zarządzania procesowego, doskonaleniu systemów zarządzania zasobami ludzkimi, oraz komunikacji w organizacji.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: