dr Nicolas Levi
e-mail: n.levi@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Finanse i Rachunkowość

Zewnętrzny konsultant dla Korea Institute for International Economic Policy; wieloletni wykładowca akademicki; adiunkt: Instytut Kultur Śródziemnomorskich i Orientalnych Polskiej Akademii Nauk. Dr nauk społecznych (Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk), MBA (ESSEC-SGGW). Promotor wielu prac licencjackich i magisterskich. Promotor pomocniczy prac doktorskich. Autor publikacji z dziedzin ekonomicznych (m.in finanse) oraz dotyczących gospodarki Polski.

Zainteresowania  dydaktyczne/badawcze:

• rynki finansowe;
  • działalność gospodarcza w Polsce;
  • gospodarka Półwyspu Koreańskiego;
  • zajęcia prowadzone w jęz. polskim i angielskim z różnych dziedzin rachunkowości, finansów, mikroekonomii, makroekonomii oraz wycen przedsiębiorstw.