Doktor nauk o Ziemi, absolwent Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych UW, obecnie pracownik – w charakterze adiunkta. Główne obszary zainteresowań: turystyka seniorów, funkcjonowanie rynku turystycznego – w tym biur podróży, turystyka kulturowa.

P. o. Prodziekana Wydziału Turystyki i Rekreacji SGTiR, koordynator merytoryczny projektu Intertour. Wykładowca – m.in. w stowarzyszeniach i Uniwersytetach Trzeciego Wieku dedykowanych seniorom, szkoleniowiec w zakresie tematyki związanej z turystyką i obsługą turystów seniorów. Autor publikacji i opracowań naukowych, sekretarz redakcji czasopisma naukowego „Turystyka Kulturowa”.

Przedsiębiorca – właściciel Biura Podróży PITUR – organizatora turystyki, czynny pilot wycieczek i przewodnik miejski po Warszawie. Trener krajowy przewodnictwa (national trainer) WFTGA (World Federation of Tourist Guide Associations), certyfikowany egzaminator pilotażu Polskiej Izby Turystyki.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: