Piotr Kościński

e-mail: p.koscinski@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Z zawodu dziennikarz, przez ponad 20 lat w „Rzeczpospolitej”, m.in. jako korespondent w Kijowie i zastępca kierownika działu zagranicznego; autor trzech powieści historycznych, a także książki popularnonaukowej „Jak sfałszować wybory” (2018); producent dwóch dokumentalnych filmów historycznych.

Zainteresowania badawcze:

• historia mediów;
  • media b. republik ZSRR;
  • komunikacja społeczna w b. ZSRR.