Uniwersytet Gdański. Od 1994 roku związany z sektorem bankowym i ubezpieczeniowym, gdzie zajmował stanowiska menedżerskie np. Wiceprezesa Zarządu PKO BANKOWY Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A.; Z-cy Dyrektora Gdańskiej Akademii Bankowej przy Instytucie Badań nad Gospodarką Rynkową, Założyciel firmy doradczo-szkoleniowej Tangram CREE. Jest absolwentem Uniwersytetu Gdańskiego gdzie zdobył tytuł doktora nauk ekonomicznych. Jest adiunktem w Katedrze Bankowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Autor licznych analiz, badań i publikacji z zakresu rynków finansowych, inwestycji, sektora ubezpieczeniowego oraz emerytalnego.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: