dr Renata Botwina

Renata Botwina – filolog angielski, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, doktor nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa, wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego, długoletni dydaktyk.

Autorka kilkudziesięciu artykułów naukowych z zakresu językoznawstwa i metodyki nauczania publikowanych w prestiżowych wydawnictwach w kraju i za granicą oraz skryptów do nauki języka angielskiego dla dorosłych. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z zakresu glottodydaktyki, metodyki nauczania języków obcych oraz seminarium z metodyki nauczania języka angielskiego.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: