UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: t.cichosz@vistula.edu.pl
Wydział: Humanistyczny
Kierunek kształcenia: Pedagogika

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim (1976); doktor nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki (1990). W latach 1973-2003 zatrudniony w charakterze pracownika naukowo-dydaktycznego w Wyższej Szkole Oficerskiej MSW a następnie w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie. Pełnił m.in. funkcję kierownika Zakładu Badań i Analiz w Instytucie Kształcenia Kadr Kierowniczych Policji. Od 01.10.2006 r. zatrudniony na stanowisku adiunkta – pracownika naukowo-dydaktycznego w Akademii Humanistycznej im. A. Gieysztora w Pułtusku. W latach 2012-2018 dziekan Wydziału Pedagogicznego AH.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• komunikacja społeczna;
  • prawo rodzinne i opiekuńcze;
  • resocjalizacja i profilaktyka społeczna.