Adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wybitny znawca zagadnień dotyczących obrotu dziełami sztuki, były kurator kilku wystaw polskiej sztuki po 1945 r., ekspert instytucji kultury i muzeów w zakresie problematyki prawnej dotyczącej dzieł sztuki, redaktor serii wydawniczej Wokół Problematyki Prawnej Zabytków i Dzieł Sztuki. Członek Polskiego Towarzystwa Badań nad Wiekiem Osiemnastym oraz Polskiego Towarzystwa Legislacji. Kolekcjoner polskiej sztuki współczesnej po 1945 r.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: