Dr Zdzisław Rapacki - Uczelnia Vistula

Ekonomista i absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego SGPiS /SGH/. Specjalny Przedstawiciel Dyrektora Międzynarodowej Organizacji Pracy ds. Gruzji. W latach 1996-2004 Dyrektor Biura Spraw Międzynarodowych w Kancelarii Prezydenta RP a w latach 2004-2010 Ambasador i Stały Przedstawiciel RP przy Biurze NZ w Genewie. Minister Pełnomocny Ambasady PR w Londynie, Stały Przedstawiciel Polski przy Międzynarodowej Organizacji Turystyki w Madrycie i II Sekretarz w Tokio. Odznaczony m.in. Komandorią Francuskiej Legii Honorowej, Wielkim Krzyżem Zasługi Chile, Komandorią Pogoni i Orderem Wielkiego Ks. Gedymina, Komandorią Orderu Wschodzącego Słońca Japonii.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: