Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Zajmuje się ilustracją i grafiką projektową (plakaty, katalogi, okładki książkowe). W swojej twórczości stosuje różne techniki: rysunek, grafikę cyfrową, malarstwo. Realizowała zlecenia m.in. dla takich wydawnictw jak: W.A.B, Czytelnik, Media Rodzina. Jej ilustracje zamieszczane były w magazynach m.in. City Magazine, Twój Styl.Na swoim koncie ma również wiele indywidualnych wystaw. Juror wielu konkursów krajowych i międzynarodowych w tym: międzynarodowego fotograficznego konkursu „Perspektywa” (czerwiec 2015 r.)

• Zainteresowania:

• Grafika projektowa, historia sztuki, antropologia kultury, ekonomia

Wykładane przedmioty:

• Ilustracja, prowadzenie zajęć z Rysunku i Malarstwa.

Zajmowane stanowiska (pełnione funkcje organizacyjne i akademickie):

• Koordynator do spraw zaliczeń,
    • Koordynator do spraw publikacji naukowych,
    • Koordynator wystaw EWS, udział w spotkaniach m.in. Rady Wydziału

Wystawy:

Wystawy indywidualne:

• Galeria EAS – Grupa Uczelni Vistula w Warszawie (październik 2013)
    • Biblioteka Publiczna na Bielanach w Warszawie (grudzień 2012)
    • Galeria Sztuki współczesnej – Przemyśl (czerwiec 2012)
    • Dom Kultury „Zacisze” w Warszawie (październik 2011)
    • Galerii EAS (styczeń 2011)

Udział w wystawach zbiorowych:

• ”Wystawa wykładowców EWS” –jesień 2015
    • „Artysto Przytul Dzieciaka”, wystawa w The Hunt Museum w Irlandii w mieście Limerick podczas Polish Art Festiwal (13 września 2013 roku do 5 października 2013).
    • IX Warszawskie Spotkania Twórców, Warszawa, Stokłosy (2012)
    • ” Artysto Przytul Dzieciaka”, wystawa malarstwa absolwentów Europejskiej Akademii Sztuk w Warszwie oraz fotografii Janusza Korczaka w Bibliotece Publicznej na Bielanach w Warszawie. (maj 2012).
    • „Ars Longa, vitae brevis” w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, obok takich artystów jak: Antoni Fałat, Kiejstut Bereźnicki, Franciszek Starowieyski, Jerzy Duda-Gracz, Józef Panfil, Wiesław Garboliński, Jerzy Grabowski, Zbysław Maciejewski, Ludwik Maciąg, Barbara Szubińska, Wiktor Zin (maj 2011)
    • Galerii Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej w Warszawie (styczeń 2011)

Organizator i komisarz wystaw:

• komisarz wystawy „Ars Longa, vitae brevis” w Salach Redutowych Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie (maj 2011)
    • kurator wystawy „Ryteratura” – Galeria Europejskiej Akademii Sztuk (Grupa Uczelni Vistula) (kwiecień 2014)

Inne aktywności/działania:

• Juror międzynarodowego fotograficznego konkursu „Perspektywa” – czerwiec 2015
    • udział w kampanii społecznej „Oswoić raka” – na rzecz Stowarzyszenia Europacolon Polska (marzec 2011)
    • juror konkursu: „Obraz, Grafika, Rzeźba Roku 2011” (grudzień 2011, BWA Rzeszów)
    • udział w II Międzynarodowym plenerze w Niebylcu (lipiec 2011)
      juror konkursu „Polska Tradycja w Europie” organizowany przez Europosła Jarosława Kalinowskiego (luty 2011)
    • juror międzynarodowego konkursu malarskiego w Domu Kultury „Zacisze” (luty 2011)