Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała w jednej z firm Wielkiej Czwórki w doradztwie podatkowym dot. podatku CIT dla spółek przede wszystkim z sektora energetycznego i farmaceutycznego, oraz jako in-house w amerykańskiej firmie o globalnym zasięgu, gdzie zajmowała się podatkami międzynarodowymi, amerykańskimi oraz cenami transferowymi.
Aktualnie pracuje w kancelarii prawno-podatkowej, gdzie zajmuje się doradztwem transakcyjnym z zakresu cen transferowych.
Od 2016 r. jest również wykładowcą na jednej z uczelni wyższych w Warszawie, wykładając przedmioty takie jak: business law, financial law, ethics and professional standards, audit and assurance, banking accounting, insurance accounting, financial reporting standards oraz management accounting.
Farida jest absolwentką prawa międzynarodowego na Moskiewskim Instytucie Stosunków Międzynarodowych (MGIMO-Uniwersytet), a także posiada tytuł LL.M. uzyskany w College of Europe w Brugge. Dodatkowo, pogłębia swoją wiedzę z zakresu polskiego systemu prawa oraz jest w trakcie pisania doktoratu z prawa polskiego.
Farida mówi biegle w kilku językach, m.in. po angielsku, rosyjsku, francusku oraz posiada bierną znajomość wielu innych pozwalającą jej wykorzystywać swoje umiejętności w pracy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: