Od 50 lat pracuje w motoryzacji, w tym 30 lat w serwisach FSO, DAEWOO, FIAT, VOLKSWAGEN w Polsce oraz dla FSO w Anglii i w Egipcie. Prezes Zarządu Eksperci Techniczno-Motoryzacyjni „RZECZOZNAWCY-PZM” SA. Absolwent wydziału – samochody i maszyny robocze Politechniki Warszawskiej.Rzeczoznawca samochodowy Stowarzyszenia EKSPERTMOT. Biegły sądowy w zakresie – technika motoryzacyjna oraz wycena wartości pojazdów i kosztorysowanie napraw. Członek zarządów Stowarzyszenia EKSPERTMOT, PZMot i PIM. Wykładowca rzeczoznawstwa samochodowego PW, WAT i szkoleń kompetencyjnych.