Izabela Górnicka Zdziech - Uczelnia Vistula

absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz studiów podyplomowych z zakresu glottodydaktyki w Instytucie Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk. Ukończyła kurs pedagogiczny dla czynnych zawodowo nauczycieli w Instytucie Doskonalenia Kadr Pedagogicznych Edukacja. Od 10 lat pracuje jako lektorka języka polskiego, stawiając w nauczaniu przede wszystkim na komunikację. Autorka książek powstałych we współpracy z wybitnymi osobistościami kultury, takimi jak Ewa Błaszczyk ('Wszystko jest takie kruche"), Ernest Bryll ("O trzeciej nad razem") czy Franciszek v. Biberstein Starowieyski, ("Przewodnik inteligentnego snoba według Franciszka Starowieyskiego", "Przewodnik zacnego kolekcjonera według Franciszka Starowieyskiego", "Przewodnik po kobietach według Franciszka Starowieyskiego"). Oprócz nauczania i pisania książek zajmuje się prowadzeniem warsztatów dla młodzieży, tworzeniem broszur dla nauczycieli do filmów kinowych oraz organizowaniem wycieczek dla obcokrajowców. Zainteresowania dydaktyczne: nauczanie osób początkujących, udział kultury w nauczaniu, wykorzystanie technik multimedialnych w glottodydaktyce, doskonalenie warsztatu lektora.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: