Stowarzyszenie Mediatorów Gospodarczych, MBA. Absolwent Master of Business Administration na Franklin University w Ohio, Stany Zjednoczone oraz Katedry Prawa i Administracji Politechniki Opolskiej. Ukończył studia podyplomowe z Rachunkowości zarządczej na Uniwersytecie Opolskim, studia Balanced Scorecard oraz Controlling i audit w przedsiębiorstwie w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Posiada 15 lat doświadczenia menedżerskiego. Certyfikowany księgowy i finansista, menedżer sprzedaży, trener, i konsultant; biznesowo oraz życiowo pozostający w nurcie nowoczesnych metod zarządzania i sprzedaży. W obszarze szkoleń kieruje się efektem; projekty szkoleniowe jego autorstwa cieszą się dobrą renomą wśród słuchaczy (ponad tysiąc godzin szkoleniowych zrealizowanych w ciągu ostatnich 4 lat).

W Concept Advising z sukcesem buduje oraz kieruje zespołem specjalistów, których misją i pasją jest wdrażanie nowych standardów w obszarze przewagi konkurencyjnej; działa w obszarze Business Consulting oraz doradztwa gospodarczego i księgowego.
Wybrane szkolenia zrealizowane w ramach projektów współfinansowanych ze środków europejskich, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki:

• Prawo i Finanse (projekt pn. Nowoczesna Akademia Własnego Rozwoju NAWR);
  • Finanse dla niefinansistów oraz Finanse i controlling – czyli jak sprawić, by biznes się rozwijał (projekt pn. Mikro-Szkoła Zarządzania);
  • Przedsiębiorczość i innowacyjność w rozwoju własnej kariery (projekt pn. Technikum Nowej Ery – program rozwojowy technikum samochodowego).

Prywatnie interesuje się historią biznesu. Hobby to golf i narciarstwo.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: