Prezes Zarządu Stowarzyszenia Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, Broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny, Radca Prawny. Od 1995 r. wykonuje działalność brokera ubezpieczeniowego w EIB S.A. – obecnie na stanowisku Dyrektora Departamentu Prawnego oraz Departamentu Likwidacji Szkód. Odpowiedzialny za efektywną likwidację najbardziej spektakularnych szkód w historii polskich ubezpieczeń przemysłowych. Autor i współautor wielu stosowanych obecnie rozwiązań i produktów ubezpieczeniowych oraz publikacji prasowych z zakresu prawa ubezpieczeń.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: