Mateusz Świątkowski - Uczelnia Vistula

Absolwent Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość oraz studiów Podyplomowych na kierunku Specjalista ds. Ubezpieczeń na tej samej Uczelni. Student Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim – kierunek prawo. Od 2011 r. związany z firmą PZU S.A. Specjalizuje się w ubezpieczeniach majątkowych oraz komunikacyjnych funkcjonujących na polskim rynku ubezpieczeń. Z uwagi na charakter pracy zajmuje się także analizą kanałów dystrybucji występujących na polskim rynku ubezpieczeń. W 2014 r. pracownik wydziału Regresów Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w Warszawie. Swoje doświadczenie i wiedzę pogłębia uczestnicząc w wielu konferencjach o tematyce finansowej i ubezpieczeniowej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: