Absolwent Wydziału Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalność fizyka jądrowa. Tester z zawodu i zamiłowania, pracował m.in. w firmach Appdate Development, Oracle, DREDAR. Współorganizator krakowskich spotkań testerów KraQA – najbardziej popularnej i najwyżej ocenianej lokalnej inicjatywy testerskiej w Polsce. Pierwsze szlify zdobywał w pracy dla start-up’ów takich jak Spinlister i Appetize, gdzie przez kilka lat pracował nad aplikacjami mobilnymi oraz internetowymi. Obecnie Test Manager w firmie DREDAR, gdzie odpowiada m.in. za jakość aplikacji wspierających ogólnopolską sieć paczkomatów. Pasjonat testowania i samorozwoju, entuzjasta umiejętności miękkich oraz Ruby On Rails. Drużynowy mistrz Polski w testowaniu oprogramowania w zawodach TestingCup 2016.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: