AnnaDybowska

e-mail: a.dybowska@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Grafika

Studiowała w Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie. Dyplom magisterski z wyróżnieniem z grafiki warsztatowej obroniła w Europejskim Wydziale Sztuk AFiB Vistula w Warszawie. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia w sztuce. Domeną jej twórczości jest grafika, a malarstwo wykładnikiem subiektywnej obserwacji świata, będąc jednocześnie syntezą działań twórczych w grafice i rysunku. Prace jej autorstwa znajdują się w publicznych zbiorach w kraju i za granicą m in. w Międzynarodowym Centrum Ekslibrisu w Sint-Niklaas w Belgii, we Włoszech, były również wystawiane w Muzeum Narodowym w Szczecinie. Laureatka Nagrody Twórczej Marszałka województwa mazowieckiego za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury. Pokazuje swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych.