e-mail: a.grzywacz@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Stosunki międzynarodowe

Absolwentka stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim; doktorantka na Wydziale Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych UW; odbyła stypendia naukowe w University of Nottingham (2012-2013) i Xiamen University (2015-2016); uczestniczyła również w międzynarodowych konferencjach organizowanych m.in. w Chinach, Gruzji i Słowenii; specjalistka z zakresu stosunków międzynarodowych w Azi Południowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kulturowych i społecznych, polityki zagranicznej Indonezji i Singapuru oraz kulturowych aspektów poznania regionu; autorka prac nt. Timoru Wschodniego oraz Indonezji.

Zainteresowania badawcze:

• stosunki międzynarodowe w Azji Południowo-Wschodniej;
  • polityka zagranicznej Indonezji i Singapuru;
  • kulturowe aspekty polityki państw tego region;
  • postkolonializm.

Godziny pracy Działu Rekrutacji