Stypendystka University of Nottingham (2012–2013) i Xiamen University (2015–2016). Wzięła również udział w międzynarodowych konferencjach organizowanych m.in. w Chinach, Gruzji i Słowenii. Specjalistka z zakresu stosunków międzynarodowych w Azi Południowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kulturowych i społecznych, polityki zagranicznej Indonezji i Singapuru oraz kulturowych aspektów poznania regionu.

• Zainteresowania badawcze:

Stosunki międzynarodowe w Azji Południowo-Wschodniej, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii kulturowych i społecznych, polityki zagranicznej Indonezji i Singapuru oraz kulturowych aspektów poznania regionu.

Wykładane przedmioty:

Kultura, prawa człowieka i demokracja w Azji Wschodniej, Procesy globalizacji w Azji Wschodniej, Nowi aktorzy polityki międzynarodowej.

• Publikacje naukowe:

1. Between East and West. Identity and Foreign Policy of Singapore, w: Conflict and Transformation, Pirc T. (red.), Ljubljana 2015.
    2. Influence of “Other” on the Indonesian National Identity. Internal and External Dimensions, w: It’s Not All Black and White: Perspectives on Otherness, Škof N., Pirc T. (red.), Wydawnictwo: A Priori, 2014.
    3. Tożsamość narodowa i polityka zagraniczna Indonezji, Wydawnictwo Adam Marszałek, Toruń 2014.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: