UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: a.kamont@vistula.edu.pl
Wydział: Studium Języków Obcych
Kierunek kształcenia: Filologia angielska

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Warszawskim, dydaktyk zajmujący się wykorzystaniem technologii i neurodydaktyki w nauczaniu języka angielskiego. Wykładowca akademicki, trener języka angielskiego, tłumacz.  W 2010 roku wyróżniona dyplomem uznania dla młodego wykładowcy Lingwistycznej Szkole Wyższej. Jako konsultant językowy współpracowała z wieloma firmami, prowadząc szkolenia dla kadry menadżerskiej lub audyty językowe (m.in. dla Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego – projekt Top 500 Innovators).  Była prelegentem licznych konferencji poświęconych nauczaniu języków obcych, m.in.  IATEFL Polska, Europejski Kongres PASE. Jestem autorką artykułów dla nauczycieli języka angielskiego publikowanych w kraju i za granicą oraz publikacji do nauki języka angielskiego dla uczniów na wszystkich poziomach zaawansowania. Jest recenzentem ‘The Journal of Teaching English with Technology’. Obecnie dyrektor Programu Kształcenia Filologii Angielskiej AFiB Vistula.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• nowoczesne technologie wspomagające naukę języków obcych;
  • podejście leksykalne w nauce języków obcych;
  • elementy coachingu i psychologii w nauczaniu języków obcych;
  • neurodydaktyka;