Anna Rekawek

e-mail: a.rekawek@vp.pl , a.rekawek@vistula.edu.pl
Wydział: Wydział Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Zarządzanie

Zastępca kierownika programu kształcenia na kierunku Zarządzanie; doradca zawodowy w Dziale Karier i Praktyk; nauczycielka o ogromnym doświadczeniu; specjalistka w zakresie tworzenia warunków do uczenia się i wspierania ludzi w rozwoju, trener biznesu Instytutu Talentów FlashPoint (certyfikacja ALK); trener rozwoju osobistego (certyfikacja FRIS); była redaktor naczelna miesięcznika kierowniczej kadry oświatowej „Dyrektor Szkoły” oraz dyrektor Warszawskiego Ośrodka Metodycznego (1990-2000); właścicielka firmy szkoleniowej; autorka poradników i artykułów o tematyce edukacyjnej.

Zainteresowania badawcze:

• zarządzanie publiczne;
  • polityka publiczna w obszarze edukacji;
  • zarządzanie kompetencjami – kompetencyjny model kształcenia;
  • psychologia biznesu;
  • etyka w zarządzaniu i biznesie.