UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: b.brzoza@vistula.edu.pl
Wydział: Szkoła Języków Obcych
Kierunek kształcenia: Filologia angielska

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Absolwent i doktorant Wydziału Anglistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pracownik Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji oraz konsultant edukacyjny i egzaminator British Council Poland. Redaktor czasopisma Języki Obce w Szkole. W działalności naukowej zajmuje się psycholingwistycznymi aspektami rozumienia mowy obcej u osób dwujęzycznych oraz fonetyką i fonologią języka angielskiego.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• psycholingwistyka;
  • dwujęzyczność i wielojęzyczność;
  • rozumienie mowy, fonetyka i fonologia;
  • zastosowania nowoczesnych metod badawczych w (psycho)lingwistyce;
  • glottodydaktyka.