UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: d.khisamova@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Finanse i Rachunkowość/Zarządzanie

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Kilkuletni praktyk w dziedzinie finansów przedsiębiorstw i rachunkowości. Pracowała na stanowisku analityka finansowego, eksperta finansów i księgowości w przedsiębiorstwach międzynarodowych. Ukończyła studia w zakresie finansów i rachunkowości oraz zarządzania, również kursy ITIL (praktyki zarządzania usługami IT: zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz usługami informatycznymi), uczestnik CFA Research Challenge.

Certyfikaty językowe: język angielski – The Embassy School Hastings (which is accredited by the British Council), TOEIC, język polski – IKO, język rosyjski – ojczysty.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• analityka finansowa;
  • zarządzanie ryzykiem ekonomicznym i finansowym;
  • finansowanie społeczne;
  • systemy podatkowe w Polsce i na świecie (VAT, PIT, CIT);