Edip SENYUREK - Uczelnia Vistula

e-mail: e.senyurek@vistula.edu.pl
Wydział: Inżynierski
Kierunek kształcenia: IT

Otrzymał stopień inżyniera z inżynierii komputerowej w 1997 roku, na Uniwersytecie Ege, w Izmirze, w Turcji; posiada dwa tytuły magistra: z zarządzania inżynierią – uzyskany w 2001 w Rand Afrikaans University, w Johannesburgu, w Republice Południowej Afryki oraz z inżynierii komputerowej, który uzyskał w 2013 r. w Anadolu University, w Eskisehir, w Turcji; prowadzi badania na temat systemu rekomendacyjnego.

Zainteresowania badawcze:

• systemy rekomendujące;
  • filtrowanie grupowe;
  • kryptologia;
  • wyszukiwanie informacji i opracowywanie oprogramowania.