e-mail: e.currie@vistula.edu.pl

Wydział: Studium Języków Obcych

Kierunek kształcenia: Filologia Angielska

Zastępca Dyrektora Studium Języków Obcych. Z Vistulą związana od 2011 roku. Zdobyła wieloletnie doświadczenie w pracy ze studentami w Wielkiej Brytanii, Polsce oraz Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ucząc języka angielskiego jako języka obcego od 2005 roku. Egzaminator TOEFL iBT, City and Guilds, TOEIC oraz Trinity College. Założycielka centrum egzaminacyjnego TOEFL iBT w Grupie Uczelni Vistula. Absolwentka Leeds City College oraz Uniwersytetu w Leeds, w Wielkiej Brytanii, członek Instytutu Nauki (Institute for learning) w Wielkiej Brytanii. Ściśle zaangażowana w opracowywanie programów nauczania w ramach wielu programów oferowanych przez Studium Języków Obcych.