UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: f.godswilloko@vistula.edu.pl
Wydział: Szkoła Języków Obcych
Kierunek kształcenia: Szkoła Języków Obcych

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Współpracuje z Uczelniami Vistula w Szkole Języków Obcych. Aktywny udział w 10 konferencji nt. ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ W NAUKACH O ZARZĄDZANIU I FINANSACH z prezentacją na temat „Zrównoważony rozwój w edukacji i wpływ koronawirusa na studentów”. W 2011 roku brała udział w przeglądzie i korekcie Strategii Promocji Miasta Krakowa wraz z Radą Miasta. Obecnie prowadzi badania na temat „Media społecznościowe i ich wpływ na wolność słowa”. Jest autorką książki Speak out Phonics dla młodych uczniów.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• Media społecznościowe i wpływ na wolność słowa;
  • Pozytywna dyscyplina i edukacja dzieci;
  • Tożsamość i globalizacja