mgr Grzegorz Michalski
e-mail: g.michalski@vistula.edu.pl
Wydział: Biznesu i Stosunków Międzynarodowych
Kierunek kształcenia: Finanse i Rachunkowość

Absolwent kierunku Ekonomia na Uczelni Warszawskiej im. Marii Skłodowskiej-Curie. Studia podyplomowe z seminarium doktorskim w zakresie zarządzania ryzykiem na Wydziale Ekonomicznym Akademii Finansów w Warszawie. Głównym tematem studiów jest analiza statystyczna rynków finansowych z wykorzystaniem teorii portfela. Od kilku lat prowadzi zajęcia z przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, statystyka, ekonometria i portfel inwestycyjny. Do zainteresowań zalicza elektronikę cyfrową (programowanie mikroprocesorów) i informatykę.