Absolwentka Politechniki Lubelskiej na kierunkach Transport oraz Logistyka w transporcie. Doktorantka w Instytucie Transportu, Silników Spalinowych i Ekologii na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej. Absolwentka studiów podyplomowych w zakresie logistyki i cła w zarządzaniu międzynarodowym obrotem towarowym oraz podyplomowego studium pedagogicznego.

Naukowiec, dydaktyk oraz organizator konferencji naukowych. Autorka i współautorka publikacji naukowych obejmujących tematykę transportu drogowego, bezpieczeństwa w transporcie, spedycji i logistyki oraz systemu tachografii cyfrowej.

Ukończyła liczne kursy i szkolenia w zakresie branży TSL. Posiada Certyfikaty kompetencji zawodowych w drogowym transporcie osób oraz rzeczy.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: