mgr inż. arch. Katarzyna Zawadzka
e-mail: k.d.zawadzka@gmail.com
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Architektura

Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej z doświadczeniem jako architekt w pracowniach architektonicznych oraz jako grafik 3d tworzący wizualizacje architektoniczne w agencji reklamowej. Pracuje w programach: 3ds Max, Corona Renderer, Adobe Photoshop.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• fotorealistyczne wizualizacje architektoniczne.