mgr inż. arch. Michał Gołębiewski
e-mail: m.golebiewski@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Architektura

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, doktorant; prowadzi badania z zakresu naturalnych materiałów budowlanych; autor publikacji naukowych nt. ekologicznych materiałów budowlanych i ich architektonicznych zastosowań; współautor projektów architektonicznych i ich opracowań graficznych.

Zainteresowania badawcze:

• zrównoważone materiały budowlane;
  • fizyka budowli;
  • nowe media w architekturze.