UMÓW SIĘ NA INDYWIDUALNĄ KONSULTACJĘ

e-mail: m.golebiewski@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek kształcenia: Architektura

Link do profilu wykładowcy w USOSweb

Absolwent Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, od 2021 roku doktor w dziedzinie nauk inżynieryjno-technicznych. Prowadzi badania w zakresie stosowania technologii materiałowo-budowlanych o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko i rozwiązań pro-ekologicznych w architekturze. Autor i współautor publikacji naukowych oraz wystąpień na konferencjach krajowych i międzynarodowych. Wykładowca na Politechnice Warszawskiej i Akademii Finansów i Biznesu Vistula, współpracuje z Politechniką Gdańską, odbywał staż dydaktyczny na Uniwersytecie Victorii w Wellington. Prowadzi kursy fizyki budowli i budownictwa, a także przedmioty związane z problematyką zrównoważonego rozwoju i projektowania obiektów energooszczędnych.

Zainteresowania dydaktyczne/badawcze:

• Fizyka budowli