Mgr Inż Dariusz Drezno

Pomysłodawca i organizator kierunku – wspólnie ze specjalistami-praktykami stworzył wizję i program studiów podyplomowych z komunikacji technicznej – praktycznej odpowiedzi na potrzeby pracodawców. Manager z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w kierowaniu międzynarodowymi zespołami dokumentacji technicznej szkoleń oraz kontroli jakości. Telekomunikacja, systemy wbudowane, zarządzanie produkcją – to tylko niektóre obszary, w których brał odpowiedzialność za jakość software’u, dokumentacji i szkoleń technicznych. Współzałożyciel portalu Techwriter.pl. Pracował w firmach Comarch, Nokia, Motorola, Apriso, Sabre. Aktualnie niezależny konsultant i trener z zakresu zapewnienia jakości, testowania i komunikacji technicznej oraz właściciel firmy dostarczającej usługi zarządzania dokumentacją techniczną oraz testami.