Manager z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu międzynarodowymi zespołami testów funkcjonalnych i wydajnościowych, dokumentacji technicznej oraz szkoleń. Telekomunikacja, systemy wbudowane, zarządzanie produkcją to tylko niektóre obszary, w których brał odpowiedzialność za jakość software’u, dokumentacji i szkoleń technicznych. W swojej karierze zrekrutował, zatrudnił i wykształcił dziesiątki testerów, których teraz spotyka czasem w różnych firmach i na konferencjach – jako managerów testów, doświadczonych testerów lub prelegentów. Pracował w firmach Comarch, Nokia, Motorola, Apriso, Sabre. Aktualnie niezależny konsultant i trener z zakresu zapewnienia jakości, testowania i komunikacji technicznej.

Godziny pracy Działu Rekrutacji

Godziny pracy: