Kierunek kształcenia: Dietetyka, Turystyka i Rekreacja

Ekspertka w dziedzinie racjonalnego, zdrowego żywienia; aboslwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW; ukończyła liczne szkolenia dotycząc dietetyki; uczestniczyła w wielu projektach dotyczących zdrowego odżywiania, brała udział w programach prowadzonych przez fundację Carrefour – ,,ABC of Healthy Eating’’, ,,ABC of Healthy Eating – ABC of Kids Nutrition’’, „ABC Żywienia Dzieci i Rodziców” , w projekcie ,,Wiem co jem’’ dla osób odpowiedzialnych za żywienie w placówkach oświatowych oraz w programie ,,Trzymaj Formę!’’, adresowanym do uczniów klas I-III gimnazjum.

Zainteresowania badawcze:

• technologia i produkcja żywności,
  • gastronomia,
  • kuchnie narodowe,
  • obsługa konsumenta w gastronomii,
  • zawartość wybranych składników odżywczych (kwasów tłuszczowych) na jakość produktów spożywczych.