mgr inż. Mirosław Lisiecki
e-mail: m.lisiecki@vistula.edu.pl
Wydział: Sztuki, Techniki i Komunikacji
Kierunek/Program kształcenia: Informatyka

Mgr inż. Politechniki Warszawskiej, Wydz. MEiL, Matematyka stosowana i fizyka techniczna, Lotnictwo, doświadczenie praktyczne i dydaktyczne: Wyższa Szkoła Bankowa – zajęcia: Zespołowy bazodanowy projekt informatyczny, Technologie sieciowe, Bezpieczeństwo teleinformatyczne, Administrowanie SQL serverem, Projektowanie internetowych aplikacji bazodanowych, Zaawansowane bazy danych, projektowanie hurtowni danych, eksploracja i analiza danych; Vistula – Technologie informatyczne, Informatyka w zarządzaniu; Warszawska Szkoła Zarządzania – Szkoła Wyższa – Podstawy SQL; wykładowca Nowych Technologii i Technologii informatycznych w Almamer; Wyższa Szkoła Gospodarowania Nieruchomościami – administrator systemu informatycznego, programista, analityk, wykładowca informatycznego wspomagania prac, matematyki, statystyki, ekonometrii; konsultant informatyk – programista baz danych, analityk systemów zaopatrzenia w ciepło, specjalista NOT, współpraca z Polskim Górnictwem Naftowym i Gazownictwem (PGNiG) w zakresie przygotowania i wydania Norm Zakładowych. Udział w projekcie „Dobre Zarządzanie”, Warszawa WSGN 2012-2013 – (Projekt systemu baz danych), udział w projekcie badawczym „Policja”, Warszawa WSGN 2012-2013 (Normalizacja systemów baz danych). Autor publikacji nt. instrukcji i wdrożeń.